سوالی دارید؟ تماس بگیرید: ۰۵۱۳۷۶۵۱۱۰۲-۴ (9 الی 17)
ثبت نام ۰۵۱۳۷۶۵۱۱۰۲-۴
قوانین سامانه Pay98

ارائه خدمات فقط به کاربرانی که حساب کاربری خود فعال و وریفای کرده باشند امکان پذیر است ، به این معنی که پس از ثبت نام ، کاربری می بایست اطلاعات مربوط به تایید هویت خود را همچون ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت و تصویر کارت ملی و کارت پرداختی در پنل کاربری خود ارسال نماید ، واحد احراض هویت پی98 پس از تایید اطلاعات ، حساب کاربر را فعال خواهد نمود و پس از آن کاربر قادر به استفاده از خدمات سامانه خواهد بود.

هرگونه تراکنش در پی 98 می بایست منطبق با مشخصات کارت پرداخت کننده باشد در پی 98 باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید و در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت با حساب بلوکه خواهد شد.

مسئولیت درج اطلاعات اشتباه و یا ناقص به هنگام ثبت سفارش بر عهده کاربر می باشد و عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر بر عهده فرد سفارش دهنده است.

سفارشات می بایست از اینترنت اصلی کاربر صورت پذیرد و کلیه سفارشات انجام شده به واسطه ابزارهای تغییر ای پی نیازمند بازبینی و تائید هویت مجدد کاربر خواهد بود.

انصراف از سفارش از سوی کاربر پیش از انجام سفارش مشمول جریمه به مبلغ 10,000 تومان خواهد بود و مابقی وجه به کیف پول کاربر در پی 98 باز خواهد یافت.

برگشت وجه به حساب کاربر پیش از انجام سفارش مشمول 25,000 تومان جریمه پرداخت می شود و مابقی وجه به حساب بانکی کاربر بازگشت داده خواهد شد.

فرآیند نقد کردن درآمدهای ارزی کاربران بسته به نوع حساب و مبلغ درخواستی بین 1 الی 7 روز زمان بر خواهد بود و مبلغ پرداختی معادل قیمت واحد مورد تبادل در زمان ثبت درخواست خواهد بود.

در پروسه فروش ارزهای دیجیتالی، معادل ریالی آن 24 ساعت بعد به قیمت لحظه انتقال واحد دیجیتالی ارائه شده واریز خواهد شد.

کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد.

در خصوص شارژ حساب هایی همچون پی پال، وبمانی و پرفکت مانی کاربر می بایست از وریفای بودن حساب کاربری خود اطمینان خاطر داشته باشد، در غیر این صورت کلیه مشکلات ناشی همچون مسدود شدن حساب و بلوکه شدن وجه پرداختی بر عهده فرد متقاضی می باشد.

کاربر پیش از ثبت سفارش می بایست از صحت و اعتبار ارائه دهنده خدمات خارجی، مبلغ مورد سفارش و آدرس و سایر اطلاعات مربوط فرآیند ثبت و فعالسازی سفارش خود اطمینان حاصل نماید، چرا که پی 98 تنها مسئولیت انجام تراکنش را در مسیر ثبت شده در سفارش را بر عهده دارد و سایر مسائل و مشکلات حاشیه ای همچون خطا درج مشخصات، آدرس اشتباه، عدم رسیدگی پذیرنده و ... بر عهده کاربر می باشد.

ثبت سفارش و استفاده از خدمات پی 98 به منزله مطالعه و پذیرفتن کامل شرایط استفاده از خدمات این سامانه می باشد ، این قوانین همواره بروی وب سایت پی 98 قرار دارند و در صورت تغییر به صورت لحظه ای بروی وب سایت بروزرسانی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در حال بارگذاری ...
5%
Positive SSL EV
پشتیبانی تلگرام