خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پی 98 مکانیزه ترین ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین، ویژه دانشجویان ، برنامه نویسان و سایر کاربران ایرانی که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ،

ثبت نام آزمون های دانشجویی ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

این مجموعه نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است

تحلیل قیمت 28 بهمن 96

تحلیل قیمت ۲۸ بهمن ۹۶ بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، استلار، لایت کوین، کاردانو، نئو و ای او اس

Rate this post

پس از فروپاشی عظیم در اوایل امسال، ارزهای رمزنگاری شده سعی در عقب نشینی دارند. در میان ارزهای دیجیتالی محبوب، لایت کوین با توجه به اخبار مطلوب و فورک پیش رو در ۱۸ فوریه، تمام توجه ها را به خود جلب نموده است. در همین زمان کمپانی Western Union، یکی از قدیمی ترین شرکت های انتقال پول، تایید کرده است که سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین Ripple را آزمایش می کند.

George Soros، که پیش از این از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک “حباب معمولی” یاد کرده بود، در صندوق مالی خود بر روی آنها سرمایه گذاری نموده است. این موارد نشان می دهد که کسب و کارهای اصلی به آرامی ارزش تکنولوژی بلاک چین را به رسمیت خواهند شناخت.

با این حال به عنوان سرمایه گذار در حوزه ارزهای دیجیتالی، به بررسی الگوهای موجود در نمودار امروز ارزهای رمزپایه خواهیم پرداخت.

تحلیل قیمت بیت کوین به دلار

توصیه ما به خرید بیت کوین در روز ۲۶ بهمن آغاز شد. معامله گرانی که از ما پیروی می کردند، خرید خود را بین ۹،۵۰۰ تا ۹،۷۰۰ دلار انجام دادند. ما پیش بینی کردیم که اگر قیمت بیت کوین مقاومت پیش روی خود را بشکند، به سمت SMA پنجاه روزه خود حرکت خواهد نمود.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین ۲۸ بهمن ۹۶

همانطور که در نمودار نشان داده شده، جفت ارزی BTC / USD با فشار فروش در خط مقاومت مواجه است.

اگر بیت کوین بتواند سطح ۹،۵۰۰ دلار را نگه دارد و خط مقاومت را بشکند، احتمالا در داخل کانال صعودی به ادامه مبادلات خواهد پرداخت و به سمت SMA پنجاه روزه خود حرکت خواهد کرد؛ جایی که معامله گران می توانند سود خود را به نسبت ۵۰ درصد از موقعیت ورود خود ذخیره کنند و بقیه سرمایه خود را برای رسیدن به یک هدف ۱۲،۵۰۰ دلاری نگهداری کنند.

Bitcoin در معرض خطر سیگنال های نزولی است تا زمانی که در داخل کانال نزولی معامله شود. بنابراین، ما می خواهیم خطر سرمایه گذاری را کاهش دهیم. ما توصیه می کنیم که توقف ضرر را در موقعیت های ۵۰ درصدی به ۸،۶۰۰ دلار افزایش داده و بقیه را در سطح ۷،۸۰۰ دلاری که قبلا ذکر شد، حفظ نمایید.

تحلیل قیمت اتریوم به دلار

Ethereum سطوح خرید ما را در ۲۵ بهمن آغاز کرد، اما در توسعه پولبک خود نیز با شکست مواجه شد. در روز ۲۶ و ۲۷ بهمن اتریوم یک بازه کوتاه مدت صعودی را تشکیل داد.

تحلیل نمودار قیمت اتریوم 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت اتریوم ۲۸ بهمن ۹۶

در حالی که جفت ETH / USD هرگز بازی صعودی را رها نکرده، تلاش کرده است تا بسوی اهداف بالاتر نیز حرکت کند. هدف اول ما حرکت به سمت SMA پنجاه روزه بود، که در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰۰ دلار است و پس از یک نوسان قیمت رسیدن به سطح ۱۰۵۰ دلار را پیش بینی میکنیم. حد ضرر در قیمت ۷۷۵ دلار باقی می ماند، زیرا هیچ سطح توقف ضرر منطقی بالاتر را پیدا نمی کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین کش به دلار

Bitcoin Cash منطقه مقاومت خود را شکسته است و امروز به سطوح خرید قیمتی ما در ۱۴۰۰ دلار رسیده است. در حال حاضر انتظار می رود در یک نوسان قیمت، ارزش آن به سمت SMA پنجاه روزه خود با قیمت ۱۸۱۸ دلار افزایش یابد و سپس حرکتی به سمت ۲۰۰۰ دلار داشته باشد.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین کش 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین کش ۲۸ بهمن ۹۶

شکستن خط روند نزولی بلندمدت و EMA بیست روزه یک نشانه صعودی است. اما اگر دیگر ارزهای رمزنگاری شده سقوط نمایند، جفت BCH / USD نیز ممکن است سیر نزولی را پیش بگیرد. بنابراین، ما توقف ضرر را با قیمت ۱۱۰۰ دلار حفظ می کنیم که با احتمال زیادی به ۸۵۴ دلار می رسد.

تحلیل قیمت ریپل به دلار

Ripple در ۲۵ بهمن بالاتر از سطح پیشنهاد خرید ما قرار گرفت. با وجود نظر ما، از ۲۶ بهمن دوباره وارد بازار شد.

تحلیل نمودار قیمت ریپل 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت ریپل ۲۸ بهمن ۹۶

همانطور که جفت ارز XRP / USD همچنان بالاتر از سطح EMA بیست روزه خود معامله می شود، انتظار داریم که در یک افزایش قیمت سریع به ارزش ۱٫۵ دلار برسد. در این صورت معامله گران می توانند سود خود را به نسبت ۵۰ درصد سرمایه خود ذخیره کنند. توقف های باقیمانده می تواند برای یک هدف بالاتر از ۱٫۷۴ دلار باشد.

دیدگاه صعودی ما در صورتی که این ارز رمزپایه به زیر ۰٫۸۶ دلار (حد ضرر تعیین شده) سقوط کند، معتبر نخواهد بود.

تحلیل قیمت استلار به دلار

استلار از کانال نزولی خارج شد و به سطح خرید ما در ۰٫۴۵ دلار رسید. همانطور که بازارها شکست را زیر ۰٫۴۱ دلار رد کرده اند، ما انتظار داریم حرکتی به سطح مقاومت بالای ۰٫۶۳ دلار داشته باشد.

تحلیل نمودار قیمت استلار 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت استلار ۲۸ بهمن ۹۶

تا جایی که جفت ارز XLM / USD در بالاتر از EMA بیست روزه و سطح ۰٫۴۱ درصدی قرار دارد، احتمال دارد به ۰٫۶۳ دلار برسد. از این رو توصیه می کنیم فعلاً موقعیت خرید خود را حفظ نمایید و اقدام به فروش نکنید.

تحلیل قیمت لایت کوین به دلار

طبق تحلیل ارزهای دیجیتال در ۲۶ بهمن، Litecoin حرکت خود را ادامه داد و به مقاومت پیش روی خود در ۲۱۴٫۴۸۳ دلار رسید.

تحلیل نمودار قیمت لایت کوین 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت لایت کوین ۲۸ بهمن ۹۶

ما اعتقاد داریم تا زمانی که جفت ارز LTC / USD بالاتر از ۲۱۴٫۴۸۳ دلار باشد، هدف آن رسیدن به ۲۴۲ دلار است. تا زمانی که لایت کوین در این کانال معامله می شود، حرکت به سمت ۲۷۰ دلار و بعد از آن به سوی ۳۰۷ دلار ممکن است. بنابراین، معامله گران باید سود ۵۰ درصدی را در ۲۴۰ دلار ذخیره کنند و حد ضرر را در موقعیت باقیمانده اعمال نمایند.

در حال حاضر، ما توصیه می کنیم حد ضرر خود را افزایش دهید.

تحلیل قیمت کاردانو به بیت کوین

کاردانو یک شکست قیمت را از الگوی نزولی مثلثی به پایان رسانده است. این ارز رمزپایه یک پشتیبانی نهایی در ۰٫۰۰۰۰۳۷۰۰ دارد، که در زیر آن احتمال افتادن به ۰٫۰۰۰۰۲۴۶ است.

تحلیل نمودار قیمت کاردانو 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت کاردانو ۲۸ بهمن ۹۶

جفت ADA / BTC تا زمانی که در مقاومت بالای ۰٫۰۰۰۰۴۰۷۰ معامله می شود، نزولی است. اگر خط پایین مثلث نزولی شکسته شود، میتوان به صعود قیمت کاردانو امیدوار بود.

تحلیل قیمت نئو به دلار

پیشنهاد خرید NEO توسط ما در ۱۲۱ دلار که در روز ۲۶ بهمن بیان شد، انجام پذیرفت.

تحلیل نمودار قیمت نئو 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت نئو ۲۸ بهمن ۹۶

در روز ۲۶ بهمن، تلاش های نزولی برای جفت ارز NEO / USD پس از حمایت از ۱۲۰٫۳۳ دلار شکست خورد. این مورد نشان می دهد که گاوها (سیگنال های صعودی) در سطوح پایین تر قیمت را حمایت می کنند. هدف ما حرکت به سوی خط روند پایین مثلث نزولی است. ما توصیه می کنیم که حد ضرر از ۱۰۰ دلار به ۱۰۷ دلار افزایش یابد.

تحلیل قیمت ای او اس به دلار

EOS در حال حاضر با EMA بیست روزه مقاومت می کند. بالاتر از این، دوباره احتمال دارد مقاومت در برابر خط روند نزولی را تجربه کند. درست بالای خط روند نزولی SMA پنجاه روزه است.

همانطور که برخورد با مقاومت در محدوده ۹٫۸ تا ۱۰٫۷ وجود دارد، ما هیچ گونه پیشنهادی برای تجارت نداریم. پس از آن که جفت ارز EOS / USD از این منطقه مقاومت خارج شود، باید خرید انجام شود.

تحلیل نمودار قیمت ای او اس 28 بهمن 96
تحلیل نمودار قیمت ای او اس ۲۸ بهمن ۹۶

نظر شما

Be the First to Comment!

avatar